piątek, 14 lutego 2014

Zestaw pomocny w kuchni, czyli codzienne sprzątanie.

Kilka dni temu w moim domu zawitała paczka, w której znajdowały się świetne produkty do pielęgnacji kuchni. Dziękuję bardzo https://www.redcoon.pl/ za możliwość przetestowania produktu. 

Ucieszyłam się niesamowicie z tego prezentu, ponieważ od pewnego czasu rozglądałam się za środkami odpowiednimi do moich sprzętów w gospodarstwie domowym. Szukałam płynu, który skutecznie wyczyści piekarnik, oraz środka dzięki któremu zniknął ślady palców ze stali nierdzewnej, a środek do lodówki mile mnie zaskoczył, nie tylko czyści, a dodatkowo odświeża.
W najbliższych dniach będę testowała zestaw Electrolux i podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami na temat produktów. 
Zestaw nie jest drogi za cały komplet trzeba zapłacić jedyne 75 zł. 
Zapraszam do sklepu i wypróbowania środków czyszczących https://www.redcoon.pl/B515768-Electrolux-E6KK4106_Akcesoria-lod%C3%B3wki-zamra%C5%BCarki 


Zestaw składa się z:
  • Spray do czyszczenia stali szlachetnej o pojemności 250 ml. Posiada substancję zapobiegającą pozostawianiu tłustych śladów. Nie tylko pozwala ona usunąć zabrudzenia, ale również nie rysuje powierzchni.
  • Mleczko do czyszczenia piekarników o pojemności 250 ml. Skutecznie usuwa pozostałe plamy tłuszczu i resztki przypalonego jedzenia. Nie powoduje przy tym zarysowań.
  • Spray do czyszczenia lodówek pojemności 250 ml. Jest biodegradowalny, efektywnie usuwa nieprzyjemne zapachy.
  • Ściereczkę czyszczącą
  Całość zapakowana w pudełko.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz